7R City Park Gdańsk South II z nowym najemcą. Kto nim jest?

Do parku magazynowego 7R City Park Gdańsk South II wprowadzi się firma Robod, renomowany producent oraz dystrybutor artykułów BHP. Przedsiębiorstwo powiększyło grono najemców obiektu i otrzymało do swojej dyspozycji niespełna 6000 m2 nowoczesnej powierzchni dopasowanej do potrzeb – informuje JARTOM Real Estate.

Wysokiej klasy magazyny w znakomitej lokalizacji

Robod będzie użytkować nie tylko magazyny, ale i biura oraz szwalnie. Tak kompleksowy charakter nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i optymalizację prowadzonych działań. Nie da się ukryć, że ta położona nieopodal Trójmiejskiej Obwodnicy inwestycja posiada wiele zalet. Szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych, spore place manewrowe, hale wysokiego składowania sięgające 10 m, a także rozbudowany system ochrony i niewielka odległość od Gdyni i Gdańska czynią ją atrakcyjną w oczach potencjalnych najemców. Śmiało można więc stwierdzić, że będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem! Hale na wynajem 7R oferuje JARTOM.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane