7R City Flex Gdańsk II: Nowy Park Magazynowy w Rękach GLP Europe

Kolejna duża transakcja na polskim rynku powierzchni magazynowych. Tym razem deweloper 7R sprzedał obiekt 7R City Flex Gdańsk II nowemu właścicielowi, firmie GLP Europe. - informuje JARTOM Real Estate

Zakup nowoczesnego parku magazynowego

GLP Europe, międzynarodowa firma specjalizująca się w zarządzaniu inwestycjami w nieruchomości logistyczne, zdecydowała się na zakup gotowego projektu od 7R. Dzięki tej transakcji GLP wzmocni swoją obecność w regionie Gdańska i uzupełni posiadany portfel aktywów logistycznych. Trójmiejski rynek nieruchomości jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów w Polsce, dlatego 7R City Flex Gdańsk II idealnie wpisuje się w portfolio nowego właściciela. Zakupiony przez GLP obiekt 7R City Flex Gdańsk II znajduje się w strategicznej lokalizacji, blisko autostrady A1 oraz drogi ekspresowej S7, co umożliwia maksymalne skrócenie czasu dostawy. Obiekt liczy aż 11 tys. mkw powierzchni i jest w pełni wynajęty przez wiodące marki z branży spożywczej oraz FMCG. Obecni najemcy obiektu to m.in. Euronet Polska, Frisco i KTD Wyposażenie Obiektów Handlowych. JARTOM Real Estate oferuje hale magazynowe na wynajem w parku magazynowym w Gdańsku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane