5G szansą na rozwój wielu gałęzi przemysłu

2021-03-28
5G szansą na rozwój wielu gałęzi przemysłu

Sieć 5G to szansa na pobudzenie światowej gospodarki. Według Nokii 5G wygeneruje 8 bln dolarów do 2030 roku. - informuje JARTOM Real Estate.

Pandemia przyspieszyła rozwój 5G

Według badań przeprowadzonych przez firmę Nokia przemysł, który będzie mógł dynamicznie rozwijać się dzięki sieci 5G, wygeneruje aż 8 bln dolarów do końca 2030 roku. Ponadto globalny poziom wydatków na prywatne sieci 5G przekroczy w ciągu najbliższych 10 lat wydatki ponoszone na tradycyjne sieci publiczne. Według badań Business Readiness wynika, ze firmy, które nie zdecydują się na rozwój 5G, utracą na konkurencyjności. 
Pandemia koronawirusa znacząco przyspieszyła prace nad siecią 5G. Jej działanie już teraz przekłada się na konkretny efekt biznesowy, gdyż firmy, które w czasie pandemii wdrożyły w zaawansowanym stopniu sieć 5G, zaobserwowały wzrost wydajności netto o około 10%. Co więcej, firmy te zintensyfikowało swój kontakt z klientami docelowymi. 
Ogrom korzyści związanych z wdrożeniem sieci 5G spowodował, że w ośmiu gospodarkach (m.in. w Wielkiej Brytanii i Niemczech) już połowa firm wdraża rozwiązania z zakresu 5G. Dotychczas około 7% firm osiągnęło pełną dojrzałość w tym zakresie.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Do szerokiego grona klientów JARTOM Real Estate należą zarówno największe międzynarodowe korporacje, firmy prywatne, deweloperzy magazynowi, firmy logistyczne, jak i indywidualni najemcy i inwestorzy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU