50 000 mkw dla RABEN w Rudzie Śląskiej

2021-05-28
50 000 mkw dla RABEN w Rudzie Śląskiej

W Rudzie Śląskiej wybudowano nowoczesny kompleks magazynowy składający się z kilku budynków o łącznym metrażu sięgającym 125 000 m2. Prologis Park Ruda Śląska, bo taką nazwę nosi inwestycja, dysponuje szeregiem zaawansowanych technologicznie rozwiązań i konstrukcją w pełni dopasowaną do potrzeb swoich najemców – informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesna powierzchnia magazynowa dla firmy RABEN

Pierwszy z budynków należących do centrum logistycznego powstał w formule BTS, tak, by spełnić wszelkie oczekiwania firmy RABEN. W efekcie przedsiębiorstwo otrzyma magazyn o powierzchni 50 000 m2 wyposażony w strefę kontrolowanej temperatury i instalacje chłodzące, które ułatwią przechowywanie artykułów spożywczych. W obiekcie znajduje się również położone na trzech piętrach biuro dysponujące 2 000 m2. Znacząco usprawni to wiele procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką. Na uwagę zasługuje także fakt, że magazyny powstały przy zastosowaniu energooszczędnych i ekologicznych rozwiązań. Do maksimum wykorzystano możliwości, które zapewnia automatyzacja oraz dobra naturalne. Budynek jest również przystosowany do pobierania energii ze źródeł odnawialnych. Warto podkreślić, że to kolejna udana transakcja zawarta w ramach wieloletniej współpracy Prologis i firmy RABEN. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU