40 000 mkw magazynu dla Martex

Nowy najemca zasilił park logistyczny w Będzinie. Chodzi o Martex, polskiego dystrybutora części zamiennych do samochodów ciężarowych, o czym informuje JARTOM Real Estate. 

Umowa dotyczy wynajmu przestrzeni magazynowej.

Martex rozszerza swoje operacje, przenosząc się do nowej lokalizacji w Będzinie, gdzie będzie dysponować 45 tys. mkw. przestrzeni magazynowej. To strategiczne miejsce umożliwi firmie lepsze zarządzanie operacjami logistycznymi i zwiększy jej zdolność do elastycznego reagowania na potrzeby klientów. Firma Martex, mająca 42 oddziały na terenie kraju, wybrała Będzin jako centralny punkt dla swojej logistyki, co pozwoli na lepszą koordynację działań.

Park logistyczny w Będzinie, położony w sercu Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, zaledwie 13 kilometrów od Katowic, oferuje świetne połączenie z drogą ekspresową S86 i autostradą A4.

JARTOM Real Estate specjalizuje się w oferowaniu nowoczesnych hal magazynowych i produkcyjnych w tej wyjątkowej lokalizacji, idealnej dla różnorodnych przedsięwzięć.

O JARTOM Real Estate: Skorzystaj z kompleksowego wsparcia JARTOM Real Estate, które umożliwia dobór usług dostosowanych do indywidualnych potrzeb Twojej firmy przy zakupie czy wynajmie przestrzeni magazynowych czy produkcyjnych. Porównaj i wybierz najlepszą opcję spośród dostępnych na polskim rynku magazynowym.


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane