15 tys. dodatkowych mkw dla GTV w MLP Pruszków II

GTV przedłuża umowę najmu oraz dobiera dodatkową przestrzeń w centrum logistycznym MLP Pruszków II. - informuje JARTOM Real Estate

15 tys. dodatkowych mkw dla GTV w MLP Pruszków II

Producent i dystrybutor akcesoriów meblowych, oświetlenia oraz narzędzi GTV przedłuża umowę najmu, oraz wynajmuje dodatkową przestrzeń magazynową w centrum logistycznym MLP Pruszków II. Przekazanie nowej, liczącej 15 tys. mkw hali, planowane jest na IV kwartał tego roku. Po przekazaniu powierzchni do użytku GTV będzie dysponował aż 47,2 tys. mkw w MLP Pruszków II. Tak duża powierzchnia pozwoli na dalszy rozwój działalności firmy na naszym rynku, a także na zwiększenie jej potencjału. Firma GTV jest właścicielem dwóch marek — GTV oraz Högert Technik. Działa zarówno na rynku europejskim, jak i azjatyckim, amerykańskim i afrykańskim. Producent już od 2018 roku prowadzi działalność w MLP Pruszków II. Decyzja o zwiększeniu powierzchni najmu podyktowana była udaną dotychczasową współpracą oraz doskonałą lokalizacją obiektu. Ponadto park oferuje elastyczne rozwiązania dla najemców, co sprawia, że jest atrakcyjną lokalizacją dla firm działających w obszarze logistyki. JARTOM Real Estate oferuje nowoczesne hale magazynowe w MLP Pruszków II. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane