Zakład należący do Ecophon zostanie rozbudowany

Położony w Gliwicach zakład produkcyjno – magazynowy należący do firmy Ecophon zostanie rozbudowany i urośnie o dodatkową halę przemysłową o powierzchni 11 000 m2. Całe przedsięwzięcie ma kompleksowy charakter, dlatego wokół obiektu zostaną zagospodarowane tereny zielone i powstaną miejsca parkingowe oraz sieć dróg wewnętrznych – informuje JARTOM Real Estate.

Nowa hala warta kilka milionów euro

Fabryka funkcjonuje od 2008 roku. Teraz przyszedł czas na jej powiększenie, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i wzrost mocy wytwórczych. Szacuje się, że koszt inwestycji wyniesie około 7 milionów euro. Wykonanie prac powierzono firmie Commercecon, która już wcześniej współpracowała z właścicielem gliwickiego zakładu nad jego budową. Wiadomo już, że nowy obiekt to nie wszystko. Użytkowana infrastruktura techniczna zostanie zmodernizowana, podobnie jak zaplecze biurowe, które zyska dodatkowe 150 m2. Biorąc pod uwagę fakt, że niedawno w fabryce uruchomiono kolejną linię produkcyjną, śmiało można stwierdzić, że Ecophon stawia na dynamiczny rozwój i umacnianie rynkowej pozycji.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane