Ypero wybuduje dla Propco dwa magazyny w Kobierzycach i Sosnowcu

Propco zyska do swojej dyspozycji nie jeden, a dwa obiekty o charakterze magazynowo – biurowym położone w Kobierzycach i w Sosnowcu. Pozwoli to firmie na usprawnienie wielu procesów logistycznych i ułatwi jej dalszy rozwój – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny dopasowane do potrzeb i niedrogie w eksploatacji

Ta inwestycja wpisuje się w strategię przedsiębiorstwa, które chce wybudować na terenie kraju sieć centrów typu Small Business Units. To niewielkie nieruchomości, które nie generują zbyt wysokich kosztów eksploatacji i są w pełni dopasowane do potrzeb. Propco w porozumieniu ze swoim partnerem architektonicznym, Studiem Projektowym Spart, stworzyło projekt, który teraz przekazano do realizacji firmie Ypero. Powierzchnia budynku w Sosnowcu sięgnie 6 500 m2, a tego w Kobierzycach – 2 000 m2.

Informacje o JARTOM Real Estate

Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne. W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych. Transakcja zakupu lub wynajmu hali magazynowej, czy produkcyjnej jest bardzo skomplikowana i wymaga uzgodnienia dziesiątek, a może i setek spraw. Każda duża nieruchomość jest specyficzna. My opracowujemy indywidualny plan zakupu lub wynajmu dla każdego Klienta. Dołożymy wszelkich starań, aby zaproponować najlepszą dla Twojej firmy ofertę hali pod magazynowanie i produkcję. Oprócz staranności oferujemy skuteczność, elastyczność, sprawczość i 30 letnie doświadczenie na rynku magazynowym.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane