Walka z koronawirusem trwa. W Polsce powstanie kolejna fabryka szczepionek przeciw Covid-19

2021-04-29
Walka z koronawirusem trwa. W Polsce powstanie kolejna fabryka szczepionek przeciw Covid-19

Trwają intensywne rozmowy dotyczące uruchomienia kolejnej fabryki, która zajmowałaby się produkcją szczepionki przeciw Covid-19. Polska Agencja Badań Medycznych nie wyklucza, że konieczna będzie budowa nowoczesnego obiektu, który będzie w pełni dostosowany do wysokich wymagań związanych z wytwarzaniem specyfiku – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna fabryka szczepionki uczyni walkę z koronawirusem skuteczniejszą

Fabryka specjalizująca się w produkcji szczepionki przeciw koronawirusowi musi spełniać określone normy. Aktualnie prowadzona jest analiza, która ma na celu określenie, czy którykolwiek z obecnie funkcjonujących zakładów farmaceutycznych może zostać przystosowany do tego rodzaju działalności. Jeżeli poszukiwania nie zakończą się sukcesem, zostanie wybudowany nowy zakład produkcyjny, który będzie posiadał także specjalistyczne zaplecze laboratoryjne. To ogromna inwestycja, która jest w stanie zauważalnie usprawnić wiele procesów logistycznych oraz zwiększyć napływ szczepionek na polski rynek.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate specjalizuje się w projektach trudnych, wymagających cierpliwości, wiedzy i zaangażowania. O rynku magazynowym wiemy wszystko lub prawie wszystko. Stworzymy dla Ciebie indywidualną, skuteczną strategię działania.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU