W dzielnicy Nowa Huta powstanie Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych o łącznej powierzchni 7,5 ha

2021-10-29
W dzielnicy Nowa Huta powstanie Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych o łącznej powierzchni 7,5 ha

W Krakowie, w dzielnicy Nowa Huta powstanie nowe Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych, w którego skład wejdzie m.in. nowoczesna sortowania odpadów mieszanych o przepustowości 400 ton na dobę. Całkowity koszt inwestycji wyniesie około 245 mln zł, a obiekt zostanie oddany do użytku w 2026 roku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowe inwestycje w Krakowie

W jednej z dzielnic Krakowa Nowej Hucie, powstanie nowoczesne Centrum Recyklingu Odpadów Komunalnych. Obiekt powstanie na działce leżącej w rejonie ulic Igołomskiej i Cementowej i składać będzie się z kompleksu budynków przemysłowych i magazynowych o łącznej powierzchni 7,5 ha. Planowana jest budowa czterech instalacji, które będą służyć do przetwarzania śmieci zebranych przez mieszkańców Krakowa. Każda z nich pełnić będzie określone funkcje, m.in. sortowanie niesegregowanych odpadów mieszanych, czy przygotowanie do recyklingu folii. W ramach inwestycji powstanie również specjalny punkt selektywnego zbierania odpadów komunalnych, który będzie przeznaczony do zbierania odpadów, a także będzie pełnił funkcje punktu napraw i ponownego użycia odpadów.

Informacje o JARTOM Real Estate

Wygoda współpracy z JARTOM Real Estate to pełny zakres usług doradczych dostępny w jednym miejscu. Docenisz zaangażowanie i profesjonalizm doradców, konsultantów i agentów nieruchomości JARTOM Real Estate. Wynegocjujemy dla Ciebie najlepsze stawki najmu i najlepsze ceny obiektów magazynowych i hal produkcyjnych.


JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU