Toyota wybudowała nową halę produkcyjną w Wałbrzychu. Będą powstawać w niej silniki najnowszej generacji

img

W wałbrzyskiej fabryce należącej do Toyoty oficjalnie uruchomiono linie produkcyjne dzięki którym powstanie najnowsza generacja silnika posiadającego pojemność 1,5 l. W tym celu wybudowano nową halę dysponującą powierzchnią sięgającą 13 000 m2, która została w pełni przystosowana do specyfiki prowadzonej w niej działalności – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa hala elementem strategii rozwoju opartej na elektrycznych napędach hybrydowych

W hali produkcyjnej zainstalowano specjalną linię montażu pozwalającą czerpać korzyści ze zwiększonej automatyzacji, co umożliwi usprawnienie wielu procesów logistycznych, a także około trzysta maszyn i urządzeń. Ta inwestycja to kolejny krok na drodze do poszerzania działalności marki o wytwarzanie komponentów do samochodów niskoemisyjnych znajdujących się w ofercie koncernu. Toyota już trzy lata temu rozpoczęła produkcję elektrycznej przekładni hybrydowej do silników i nie zwalnia tempa, planując realizację kolejnego przedsięwzięcia tego rodzaju w przyszłym roku. To ważny impuls dla lokalnej gospodarki i wałbrzyskiego rynku pracy, zatrudnienie znalazło tam już bowiem trzysta dodatkowych osób. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane