Thales zyska nową halę produkcyjno – magazynową. Gdzie zostanie wybudowana?

Prace związane z budową nowej hali produkcyjno – magazynowej należącej do firmy Thales trwają w najlepsze. Obiekt powstanie w Tczewie, a na generalnego wykonawcę inwestycji wybrano firmę Dekpol Budownictwo – informuje JARTOM Real Estate.

To już drugi zakład produkcyjny firmy w Tczewie

Warto podkreślić, że nie będzie to pierwsza fabryka marki położona w tym mieście. Koncern działa tam już od wielu lat, a dodatkowa nieruchomość pozwoli mu na zwiększenie mocy wytwórczych, usprawnienie wielu procesów logistycznych i przyspieszenie rozwoju. Aby efektywnie administrować placówką, powierzchnia zakładu przekroczy 15 000 m2 i zostanie podzielona między część produkcyjną oraz zaplecze biurowe. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, zostanie on oddany do użytku już w przyszłym roku. Thales specjalizuje się w tworzeniu kart bankowych, rozwiązań technologicznych dedykowanych branży lotniczej i wojskowej, a także zajmuje się cyberbezpieczeństwem. Wiele wskazuje na to, że to nie ostatnia inwestycja, którą realizuje.  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane