Tenneco z nowoczesnym centrum inżynieryjnym. Gdzie ono powstało?

Położone w Gliwicach centrum inżynieryjne, którego właścicielem jest Tenneco doczekało się otwarcia. Jego powierzchnia wynosi 9600 m2 i jest to najnowocześniejszy tego rodzaju obiekt należący do marki – informuje JARTOM Real Estate.

Centrum inżynieryjne pełne zaawansowanych technologii

Oddanie do użytku wspomnianej nieruchomości zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. To stamtąd są obsługiwane firmy w zakresie europejskiego systemu kontroli jazdy i nie tylko. W Monroe European Engineering Center, bo taką nazwę nadano inwestycji, znalazło zatrudnienie około 240 wykwalifikowanych inżynierów. Zajmują się oni przede wszystkim projektowaniem oraz zatwierdzaniem amortyzatorów i modułów Monroe OE Solutions, a także Monroe Intelligent Suspension. Znajdują one zastosowanie w licznych samochodach ciężarowych, osobowych, a także w przyczepach i autobusach. Aby mieć pewność, że centrum będzie funkcjonowało odpowiednio efektywnie, wdrożono w nim szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych niezbędnych do rozwoju systemów elektronicznych, mechanicznych i hydraulicznych. W rezultacie na miejscu można przeprowadzać kompleksowe testy produktów, co pozwala eliminować ewentualne błędy na tyle szybko, by nie dopuścić do narażenia firmy na ponoszenie zbędnych kosztów.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane