Settline uruchamia fabrykę kostki brukowej. Gdzie ją wybudowano?

Firma Settline oddała do użytku fabrykę kostki brukowej. To pierwsza nieruchomość, która została wybudowana na terenie drugiej Strefy Aktywności Gospodarczej należącej do gminy Ujazd – informuje JARTOM Real Estate.

W zakładzie utworzono kilkadziesiąt nowych miejsc pracy

Obiekt powstał na działce o powierzchni wynoszącej około 11 ha. Inwestor może cieszyć się dogodną lokalizacją, bowiem tuż obok przebiega droga krajowa nr 88. Pozwoli to na optymalizację transportu i usprawnienie wielu procesów logistycznych. W zakładzie utworzono 40 nowych miejsc pracy, co stało się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. W fabryce powstaje ozdobna kostka brukowa klasy premium. Cała produkcja, która się w niej odbywa, została zautomatyzowana tak, by placówka funkcjonowała wyjątkowo efektywnie. Władze Ujazdu cieszą się z pozyskania inwestora i nie kryją, że intensywnie pracują nad nawiązaniem współpracy z kolejnymi przedsiębiorcami. Grunty są atrakcyjne, bo nie tylko znajdują się w miejscu sprzyjającym rozwijaniu biznesu ale i dysponują pełną infrastrukturą obejmującą wodę, prąd, gaz oraz kanalizację. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane