Santagro buduje nowy magazyn

2022-06-07
Santagro buduje nowy magazyn

W miejscowości Sątop powstanie nowy magazyn firmy Santagro działającej w branży transportowej. To kolejny krok w długoterminowej strategii rozwoju firmy pozwalający na zwiększenie zakresu usług oraz umocnienia pozycji firmy na rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa powierzchnia magazynowa

Polskie przedsiębiorstwo działające w branży transportowej Santagro inwestuje w rozwój działalności i rozbudowuje zaplecze magazynowe. Nowa hala magazynowa firmy powstanie w miejscowości Sątop w woj. warmińsko-mazurskim i będzie zajmować powierzchnię blisko 4 tys. mkw. Znaczne zwiększenie powierzchni magazynowej pozwoli na umocnienie pozycji firmy na rynku oraz większe wykorzystanie jej potencjału. Firma Santagro działa na rynku już od 2011 roku współpracując z wieloma operatorami logistycznymi z całej Europy. Dysponuje własnym, nowoczesnym taborem, który jest sukcesywnie powiększany.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to zespół doradców rozumiejący Twoje różne potrzeby biznesowe w zakresie doboru magazynu lub hali produkcyjnej. Oferujemy pełen pakiet usług w jednym miejscu. A wszystko nakierowane na to abyś zmienił magazyn na lepszy, halę na bardziej efektywną i tańszą.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU