SEGRO Logistics Park Warsaw z nowym najemcą. To Rhenus Office Systems

Rhenus Office Systems powiększa powierzchnię wynajmowaną w centrum dystrybucyjnym SEGRO Logistics Park Warsaw. W rezultacie posiada do swojej dyspozycji magazyny i biura o łącznym metrażu sięgającym 10 200 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Wynajem dodatkowych magazynów związany z rozwojem firmy

Skąd decyzja o takiej inwestycji? To kolejny, naturalny krok na drodze dynamicznego rozwoju firmy, która regularnie poszerza asortyment i optymalizuje prowadzoną działalność. Kompleksowy charakter użytkowanych nieruchomości pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Warto podkreślić, że wynajęte magazyny i biura cechuje wysoka jakość, która znajduje odzwierciedlenie w komforcie pracy. Oświetlenie LED pozwala na generowanie oszczędności w kwestii zużycia energii elektrycznej, a zewnętrzna siłownia przeznaczona dla personelu ułatwia odstresowanie się i zadbanie o odpowiedni poziom energii. Budynek dla Rhenus Office Systems jest ergonomiczny i dopasowany do potrzeb marki, która pracuje z dużą ilością dokumentów, zajmując się ich przechowywaniem i przetwarzaniem danych. SEGRO Logistics Park Warsaw jest nowoczesnym centrum logistycznym położonym w Nadarzynie, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród najemców. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny SEGRO.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane