Rusza zyskowna i ekologiczna inwestycja w Gdańsku. Powstanie tam fabryka wież do morskich wiatraków.

2022-03-23
Rusza zyskowna i ekologiczna inwestycja w Gdańsku. Powstanie tam fabryka wież do morskich wiatraków.

Agencja Rozwoju Przemysłu wybuduje w Gdańsku fabrykę wież dla morskich wiatraków za ponad 400 mln zł. Inwestycja ta powstanie we współpracy z hiszpańskim inwestorem GRI Renewable Industries. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka wież do morskich wiatraków

Inwestycja realizowana we współpracy Agencji Rozwoju Przemysłu oraz hiszpańskiej spółki GRI Renewable Industries ma na celu okrycie zapotrzebowania na wieże dla morskiej energetyki wiatrowej. Planuje się, że w przeciągu najbliższej dekady na wodach Morza Bałtyckiego powstanie kilka farm wiatrowych. Zakład produkujący wieże do największych turbin o mocy powyżej 13 MW powstanie w Gdańsku, a jego budowa pochłonie około 400 mln zł. Będzie on działać w standardzie Przemysłu 4.0, czyli będzie zautomatyzowany oraz przyjazny i zapewniający bezpieczeństwo pracownikom. Fabryka będzie wypuszczać nawet 100 wież rocznie. Przedsięwzięcie zakłada budowę łańcucha dostaw w oparciu o polskie, nowoczesne przedsiębiorstwa, co jest świetną wiadomością dla krajowej gospodarki oraz przemysłu.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate otrzymasz pełen pakiet usług na zamówienie, w zakresie najmu, zakupu lub budowy hal. W szczególności specjalizujemy się w halach magazynowych i produkcyjnych. Tu czekają na Ciebie potencjalne oszczędności, które uzyskasz dzięki naszemu doświadczeniu i naszym relacjom w świecie magazynowym.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU