Rozbudowa fabryki Lantmännen Unibake w Nowej Soli- inwestycja o wartości 40 mln euro

2021-02-12
Rozbudowa fabryki Lantmännen Unibake w Nowej Soli- inwestycja o wartości 40 mln euro

Firma Lantmännen Unibake  działająca w branży piekarniczej zdecydowała się na rozbudowę oraz modernizację fabryki znajdującej się w Nowej Soli. Inwestycja pochłonie około 40 mln euro i ma na celu umożliwić szybszy rozwój firmy na rynkach europejskich, szczególnie w segmencie rynku detalicznego.-informuje JARTOM Real Estate. 
Fabryka w Nowej Soli zostanie wyposażona w nowoczesną linię produkcyjną do produkcji wysokiej jakości pieczywa oraz zautomatyzowaną linię do pakowania gotowych produktów. Ponadto rozbudowana zostanie powierzchnia magazynowa oraz piekarnia.
Nowe linie produkcyjne zostaną oddane do użytku w II kwartale 2022 roku. Fabryka Lantmännen Unibake to jeden z najnowocześniejszych zakładów tego typu produkujący pieczywo typu fast food. Rosnące zapotrzebowanie na produkty firmy skłoniło ją do rozbudowy oraz zwiększenia mocy przerobowych w celu zapewnienia nieprzerwanych dostaw dla klientów z sektorów gastronomi, jak i dla klientów rynku detalicznego.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.
Atuty JARTOM Real Estate to: skuteczność, solidność, profesjonalizm i odpowiedzialność.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU