Real Management inwestuje w nowy park produkcyjno – przemysłowy. Gdzie on powstanie?

Real Management przygotowuje się do budowy parku o charakterze produkcyjno – przemysłowym. Poczyniono już w tym celu bardzo istotny krok, którym jest nabycie gruntów przeznaczonych pod realizację inwestycji – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesne biura i magazyny w dogodnej lokalizacji

Wspomniana działka posiada powierzchnię wynoszącą 13,3 ha i jest położona w miejscowości Łubna. Zapewnia dostęp do drogi krajowej, która łączy stolicę z Piasecznem i Górą Kalwarii. Znakomita lokalizacja zaowocuje więc usprawnieniem wielu procesów logistycznych i sprawi, że obiekt stanie się atrakcyjny w oczach potencjalnych najemców. Co będzie mógł im zaoferować  park, któremu nadano już nazwę Good Point IV? Przede wszystkim wysokiej klasy magazyny oraz nowoczesne biura, których łączny metraż przekroczy 50 000 m2. Przedstawiciele zarządu Real Management jasno mówią o tym, że ten projekt wpisuje się w przyjętą przez spółkę strategię, która opiera się na budowie nieruchomości produkcyjno – przemysłowych. Czy to właściwy kierunek? Czas pokaże! 

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów.
Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane