Producent tektury falistej buduje nową halę produkcyjno-magazynową. Gdzie ona powstanie?

Producent i dystrybutor tektury falistej Ecopack HC inwestuje w rozbudowę zaplecza produkcyjnego i stawia kolejną halę. Obiekt powstanie w województwie lubelskim, a konkretnej w miejscowości Pokrówka. Inwestycja to odpowiedź na duży popyt na wyroby firmy ze strony rynku. - informuje JARTOM Real Estate

Producent tektury falistej buduje nową halę

Ecopack HC Sp. z o.o. to działający na polskim rynku od 2021 roku producent branży papierowej. Główna siedziba i fabryka spółki znajduje się w Chełmie. Obecnie, ze względu na duży popyt na wyroby firmy, Ecopack HC zdecydował się na budowękolejnej hali. Będzie ona pełniła funkcję produkcyjno-magazynową i zostanie przystosowana do specyficznych wymagań branży, w której działa producent. Hala zajmować będzie powierzchnię 5 tys. mkw. W Pokrówce produkowana będzie głównie tektura falista.
Tak duża inwestycja pozwoli na znaczne zwiększenie mocy produkcyjnych, a co za tym idzie na wypuszczenie na rynek większej ilości wyrobów. Przedsięwzięcie to pozwoli na zwiększenie konkurencyjności firmy na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Bogata i różnorodna oferta JARTOM Real Estate obejmuje około 20 mln mkw. hal w Polsce, w kategoriach: hale magazynowe, hale produkcyjne, centra logistyczne, kompleksy biurowo – magazynowe i inne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane