Powstanie nowa kotłownia dla Nyskiej Energetyki Cieplnej

Powstanie nowa kotłownia dla Nyskiej Energetyki Cieplnej

Nyska Energetyka Cieplna zyska nową kotłownię wyposażoną w kocioł parowy o mocy 5 MW wraz z turbozespołem opalanym przy pomocy paliwa alternatywnego. Obiekt zostanie wykończony „pod klucz”, a co za tym idzie, będzie można rozpocząć jego użytkowanie wkrótce po ukończeniu prac, bez konieczności wykonywania zbyt wielu dodatkowych zadań – informuje JARTOM Real Estate.

Inwestycja warta ponad 130 mln złotych

Aby wyłonić wykonawcę, ogłoszono drugi przetarg. W pierwszym z nich, który miał miejsce w czerwcu ubiegłego roku, najkorzystniejszą cenę, czyli 176,4 mln złotych, zaoferowało konsorcjum NDI/NDI Sopot. W drugim przetargu wzięło udział wyłącznie konsorcjum WTEC/Richard Kablitz GmbH/Idreco, wyceniając swoje usługi na 132,5 mln złotych. Zgodnie z przyjętymi planami, inwestycja zostanie oddana do użytku w ciągu dwóch lat.

Informacje o JARTOM Real Estate

Zespół JARTOM Real Estate to ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem uczestniczą w całym procesie przygotowania procesu zmiany magazynu. Wiedza i doświadczenie pozwalają nam na profesjonalną obsługę klienta, która jest dla nas priorytetem. Z przyjemnością doradzimy w doborze właściwej hali. Z nami wynajmiesz, kupisz lub zbudujesz.
W JARTOM Real Estate realizujemy projekty od A do Z rozpoczynając od przeglądu rynku magazynowego, poprzez pełen proces negocjacji, a kończąc na współpracy wieloletniej w zakresie zapotrzebowania Klienta na powierzchnię magazynową i produkcyjną.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane