Polmotors rozbuduje fabrykę w Bielsku – Białej dzięki wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej


Firma Polmotors rozbuduje swoją fabrykę położoną w Bielsku – Białej, w wyniku czego obiekt zyska dodatkową powierzchnię sięgającą 1750 m2 oraz specjalistyczne wyposażenie. Przedsiębiorstwo zakupi elementy linii produkcyjnych służących do wytwarzania elementów karoserii a także oprogramowanie do projektowania narzędzi oraz symulacji procesów tłoczenia – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe technologie w rozbudowanym zakładzie produkcyjnym

Przedsięwzięcie wpisuje się w długoterminową strategię dynamicznego rozwoju, którą przyjęła marka. Bez wątpienia stanie się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki i rynku pracy, gdyż zatrudnienie w placówkach Polmotors zostanie zwiększone do połowy przyszłego roku. Rozbudowa zakładu jest możliwa w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Na jego mocy firma zostanie zwolniona z konieczności opłacania podatku PIT i CIT, co pozwoli na generowanie sporych oszczędności. Warto podkreślić, że obie strony wyrażają chęć kontynuowania współpracy, co pozwala stwierdzić, że nie jest to ostatnia inwestycja tego rodzaju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

"JARTOM Real Estate"<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane