Polmotors rozbuduje fabrykę w Bielsku – Białej dzięki wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

2022-08-23
Polmotors rozbuduje fabrykę w Bielsku – Białej dzięki wsparciu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej


Firma Polmotors rozbuduje swoją fabrykę położoną w Bielsku – Białej, w wyniku czego obiekt zyska dodatkową powierzchnię sięgającą 1750 m2 oraz specjalistyczne wyposażenie. Przedsiębiorstwo zakupi elementy linii produkcyjnych służących do wytwarzania elementów karoserii a także oprogramowanie do projektowania narzędzi oraz symulacji procesów tłoczenia – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe technologie w rozbudowanym zakładzie produkcyjnym

Przedsięwzięcie wpisuje się w długoterminową strategię dynamicznego rozwoju, którą przyjęła marka. Bez wątpienia stanie się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki i rynku pracy, gdyż zatrudnienie w placówkach Polmotors zostanie zwiększone do połowy przyszłego roku. Rozbudowa zakładu jest możliwa w dużej mierze dzięki wsparciu udzielonemu przez Katowicką Specjalną Strefę Ekonomiczną. Na jego mocy firma zostanie zwolniona z konieczności opłacania podatku PIT i CIT, co pozwoli na generowanie sporych oszczędności. Warto podkreślić, że obie strony wyrażają chęć kontynuowania współpracy, co pozwala stwierdzić, że nie jest to ostatnia inwestycja tego rodzaju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.

"JARTOM Real Estate",Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU