Poczta Polska otwiera nowy punkt rozdzielczo-przeładunkowy w Gdyni

2022-03-11
Poczta Polska otwiera nowy punkt rozdzielczo-przeładunkowy w Gdyni

Poczta Polska inwestuje w Trójmieście i otwiera tam nowy punkt rozdzielczo-przeładunkowy. Rozbudowa sieci logistycznej spółki pomoże zwiększyć efektywność dostaw do klientów indywidualnych i biznesowych.- informuje JARTOM Real Estate

Dynamiczny rozwój sieci logistycznej

Poczta Polska realizuje długoterminową strategię rozwoju rynku KEP i sukcesywnie powiększa zaplecze logistyczne, aby jeszcze lepiej i efektywniej świadczyć swoje usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W ostatnim czasie postanowiono zainwestować w Trójmieście i otworzyć tam nowy punkt rozdzielczo-przeładunkowy. Obiekt powstanie na działce w strefie ekonomicznej usytuowanej na obrzeżach Gdyni przy ulicy Hutniczej. Obiekt zajmie powierzchnię blisko 4,5 tys. mkw. Jego główną rolą będzie wsparcie działania sortowni w Pruszczu Gdańskim oraz usług kurierskich Pocztex. Nowy punkt dedykowany będzie obsłudze logistycznej północnej części Trójmiasta. Obsługa rosnącego rynku e-commerce oraz KEP to wyzwanie dla Poczty Polskiej, która pragnie pozostać liderem na tych rynkach. Rozbudowa sieci logistycznej oraz nieustanne działania mające na celu wzrost efektywności dostaw to klucz do sukcesu i ugruntowania pozycji Poczty Polskiej na rynku.

Informacje o JARTOM Real Estate

Misja firmy JARTOM Real Estate zawarta jest w haśle „Zmień magazyn na lepszy”. W misję wpisana jest szczególna dbałość o to, aby wybór nowej hali był jak najkorzystniejszy dla poszukującego.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU