Park logistyczny P3 Poznań z nowymi najemcami. Kim oni są?

Grono najemców parku logistycznego P3 Poznań właśnie się powiększyło. Do przedsiębiorstw, które prowadzą działalność w tym obiekcie dołączyła firma Nagel Polska, która otrzymała do swojej dyspozycji 14 000 m2 oraz Orbico, dla którego przygotowano 10 000 m2 nowoczesnej powierzchni – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyny, które cieszą się dużym zainteresowaniem

Nagel Polska będzie korzystał z nowoczesnego biura oraz magazynów, które pozwolą na usprawnienie wielu procesów logistycznych. To bardzo ważne, gdyż zajmuje się ona zaopatrywaniem klientów w świeżą żywność, która musi być przechowywana w ściśle określonych warunkach. Firma Orbico także wynajęła magazyny wraz z zapleczem biurowym, więc będzie mogła czerpać korzyści z dobrze zoptymalizowanej pracy i efektywnie zarządzać placówką. Przedsiębiorstwo jest kluczowym dystrybutorem tak znanych marek jak między innymi: Lenor, Fairy, Vizir, czy Converse. Warto podkreślić, że park P3 Poznań cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i posiada już niemal komplet najemców. Warto podkreślić, że to jeden z największych obiektów logistycznych położonych w zachodniej części kraju.

Lista ofert w parkach P3 lista magazynów  

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane