Park logistyczny Hillwood Mysłowice z nowym najemcą. Kto nim jest?

Park logistyczny Hillwood Mysłowice posiada już komplet najemców. Do ich grona dołączyła właśnie firma Worldwide Logistics, która weszła w posiadanie powierzchni o charakterze magazynowo – biurowym, przekraczającej 13 000 m2 – informuje JARTOM Real Estate.

Magazyn w Mysłowicach pierwszą tego rodzaju inwestycją marki w Polsce

Kompleksowy charakter nieruchomości ułatwi przedsiębiorstwu prowadzenie tam działalności oraz zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Zaplecze socjalne zauważalnie podniesie też komfort zatrudnionego personelu. Dużym atutem jest to, że magazyn posiada wysokość 10 m, co pozwoli na wykorzystanie w pełni wynajętej przestrzeni. Właściciele parku wyszli naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i stworzyli na jego terenie spory parking, tak istotny z punktu widzenia transportu, a zwłaszcza marek takich jak Worldwide Logistics, która jest międzynarodowym spedytorem obsługującym konsumentów z branży chemicznej, spożywczej, farmaceutycznej oraz modowej. Wiele wskazuje na to, że magazyn w Mysłowicach jest pierwszą ale nie ostatnią taką inwestycją firmy w Polsce.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane