Otwarcie robotycznego centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie

2021-10-18
Otwarcie robotycznego centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie

W Świebodzinie otwarto nowe centrum logistyczne firmy Amazon. Obiekt wyposażono w 3 000 robotów transportowych Amazon Robotics, które efektywnie wspierają procesy logistyczne oraz magazynowe, pozwalając rozwijać skalę działalności firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesne centrum logistyczne

Nowo otwarte centrum robotyczne to nie pierwsza tego typu inwestycja na terenie naszego kraju. W Kołbaskowie oraz Gliwicach działają już nowoczesne centra logistyczne Amazon wspierane przez roboty, które usprawniają prace oraz podnoszą bezpieczeństwo pracowników. Łącznie w obiektach Amazon w Polsce działa aż 10 tys. tego typu urządzeń. Nowy obiekt w Świebodzinie liczy 193 000 mkw, dzięki czemu pozwala na magazynowanie do 30 mln produktów. Centrum zostało wyposażone w niezbędną infrastrukturę, taką jak np. doki dla pojazdów ciężarowych. Obiekt będzie realizował zamówienia klientów, składanych na stronie amazon.pl. Rozkwit branży e-commerce w Polsce przyczynia się do coraz większego zainteresowania ofertą Amazon oraz skłania firmę do nowych inwestycji. W nowym obiekcie zatrudnionych zostanie około 1 000 pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU