Otwarcie robotycznego centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie

2021-10-18
Otwarcie robotycznego centrum logistycznego Amazon w Świebodzinie

W Świebodzinie otwarto nowe centrum logistyczne firmy Amazon. Obiekt wyposażono w 3 000 robotów transportowych Amazon Robotics, które efektywnie wspierają procesy logistyczne oraz magazynowe, pozwalając rozwijać skalę działalności firmy. - informuje JARTOM Real Estate

Nowoczesne centrum logistyczne

Nowo otwarte centrum robotyczne to nie pierwsza tego typu inwestycja na terenie naszego kraju. W Kołbaskowie oraz Gliwicach działają już nowoczesne centra logistyczne Amazon wspierane przez roboty, które usprawniają prace oraz podnoszą bezpieczeństwo pracowników. Łącznie w obiektach Amazon w Polsce działa aż 10 tys. tego typu urządzeń. Nowy obiekt w Świebodzinie liczy 193 000 mkw, dzięki czemu pozwala na magazynowanie do 30 mln produktów. Centrum zostało wyposażone w niezbędną infrastrukturę, taką jak np. doki dla pojazdów ciężarowych. Obiekt będzie realizował zamówienia klientów, składanych na stronie amazon.pl. Rozkwit branży e-commerce w Polsce przyczynia się do coraz większego zainteresowania ofertą Amazon oraz skłania firmę do nowych inwestycji. W nowym obiekcie zatrudnionych zostanie około 1 000 pracowników.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU