Nowy park logistyczny powstanie nieopodal Elbląga

Już wkrótce, nieopodal Elbląga, zostanie wybudowany nowy park logistyczno – produkcyjny należący do firmy Delta. Aktualnie trwają prace nad powstaniem inwestycji, której nadano nazwę Dobra Nowina I i która będzie stanowiła istotną część tego nowoczesnego kompleksu – informuje JARTOM Real Estate.

Park logistyczny w znakomitej lokalizacji

Na generalnego wykonawcę wybrano firmę Dekpol Budownictwo i znane są już szczegóły dotyczące nieruchomości. Jej całkowita powierzchnia przekroczy 13 000 m2, a wewnętrzna wysokość sięgnie 10 metrów. Będzie dysponować zoptymalizowanym systemem ogrzewania, który pozwoli cieszyć się odpowiednią temperaturą bez konieczności generowania rachunków, które byłyby zbyt dużym obciążeniem. Otoczenie budynku będzie oświetlone, zagospodarowane i strzeżone przez całą dobę. W planach znajduje się też wzniesienie kolejnego obiektu – Dobrej Nowiny II. Niekwestionowanym atutem będzie lokalizacja tuż przy drodze ekspresowej S7, która łączy Warszawę i Gdańsk. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i czerpanie korzyści z dobrze zorganizowanego transportu.

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane