Nowy najemca w MLP Poznań West. BIMs Plus Poznań zajmie halę liczącą 4,7 tys. mkw.

2022-07-19
Nowy najemca w MLP Poznań West. BIMs Plus Poznań zajmie halę liczącą 4,7 tys. mkw.

Kompleks magazynowo-logistyczny MLP Poznań West zyskał nowego najemcę. To BIMs Plus Poznań, czyli firma specjalizująca się w dystrybucji produktów z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacji i wentylacji oraz instalacji i techniki sanitarnej. - informuje JARTOM Real Estate

Wynajem nowoczesnej powierzchni magazynowej w obiekcie MLP

Nowy najemca już wprowadził się do jednej z hal w centrum logistycznym MLP Poznań West. Firma zdecydowała się na wynajem aż 4,7 tys. mkw powierzchni magazynowej, która została przystosowana do wymagań nowego najemcy.
MLP Poznań West jest obecnie rozbudowywane. Obiekt przyciąga wielu zainteresowanych klientów, którzy zwracają uwagę na doskonałe warunki techniczne w obiekcie oraz jego atrakcyjną lokalizację. Ponadto obiekt ten wybudowany został z zastosowaniem wielu proekologicznych rozwiązań, które nie tylko mają pozytywny wpływ na środowisko naturalne, ale również pozwalają na obniżenie kosztów użytkowania nieruchomości. Na dachu budynku zainstalowane są panele solarne, a zarządzanie centrum sterowane jest przez eksploatacyjny model informacyjny. Świetna lokalizacja obiektu pozwoli firmie BIMs Plus Poznań na sprawną logistykę w okolicach Poznania, a także na terenie całej Polski. Dystrybutor w swojej ofercie posiada aż 600 tys. artykułów, których sprzedaż prowadzona jest w 140 punktach handlowych na terenie naszego kraju.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU