Nowa inwestycja SEGRO- w Paryżu powstanie podziemne centrum logistyczne

2021-01-29
Nowa inwestycja SEGRO- w Paryżu powstanie podziemne centrum logistyczne

SEGRO we współpracy z Icade przebuduje stację kolejową Gobelins w Paryżu. Inwestycja powstanie w ramach programu Reprendre Racines, projektu rozwoju zaoferowanego przez SAGRO i Icade wybranego przez francuskie koleje SNCF oraz miasto Paryż.-informuje JARTOM Real Estate. 

Nowa inwestycja powstanie w kooperacji SEGRO i Icade i obejmie budowę przestrzeni biurowej, logistycznej oraz publicznej na powierzchni oraz w podziemiach. Wykorzystanie podziemi ma kluczowe znaczenie ze względu na ograniczoną powierzchnię do zabudowy w Paryżu. SEGRO będzie odpowiedzialne za budowę podziemnego parku logistycznego przeznaczonego do dystrybucji miejskiej. Podziemny park logistyczny będzie liczył 75 tys. m2. Icade w ramach projektu wybuduje dwa budynki biurowe dedykowane start-upom oraz innym firmom, działającym na terenie Paryża. Powierzchnie biurowe będą liczyć 14 tys m2.

W ramach inwestycji powstaną także obiekty sportowe, takie jak ścianki wspinaczkowe oraz boiska do koszykówki.

Podziemne centrum logistyczne SEGRO to innowacyjny projekt, pozwalający na budowę w mieście, w którym grunty pod zabudowę stanowią rzadki zasób. Obiekt ma zostać oddany do użytku w 2025 roku.  


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:
Zadzwoń:
+48 516 ... zobacz numer
Małgorzata Papaj
Manager ds. Najmu
e-mail:
mpapaj@jartom.plKontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU