Magazyn posiadający wygląd nowoczesnego biurowca? Taki obiekt wybuduje CoBouw dla Sanibell

2021-08-05
Magazyn posiadający wygląd nowoczesnego biurowca? Taki obiekt wybuduje CoBouw dla Sanibell

CoBouw wybuduje imponującą halę magazynową przeznaczoną dla holenderskiego holdingu Sanibell specjalizującego się w projektowaniu i produkcji mebli łazienkowych. Inwestycja zaowocuje powstaniem obiektu o powierzchni sięgającej 12 000 m2, który będzie wyróżniać się nowoczesną architekturą i pełną funkcjonalnością – informuje JARTOM Real Estate. 

Hala magazynowa posiadająca nowoczesny, oryginalny design

Przygotowana wizualizacja hali magazynowej zyskała akceptację przedstawicieli Sanibell. Uwzględnia ona powstanie nieruchomości o ciekawej bryle, która pod względem estetycznym współgra ze stylem w jakim utrzymane jest biuro firmy w Holandii. W obiekcie znajdzie się także część administracyjna, która usprawni wiele procesów logistycznych i zwiększy efektywność funkcjonowania placówki. Przedsięwzięcie obejmuje kompleksowy zakres prac, których rezultatem będzie oddanie hali magazynowej gotowej do użytku i wyposażonej we wszystkie niezbędne instalacje elektryczne i sanitarne. Stworzone zostaną też drogi dojazdowe, które pomogą wykorzystać potencjał znakomitej lokalizacji. Magazyn powstanie bowiem w Ostrowie Wielkopolskim posiadającym świetny dostęp do dróg krajowych. Czy ten projekt będzie przełomowy dla rynku magazynowego, udowadniając, że obiekty logistyczne także mogą wyróżniać się nietypową architekturą? Czas pokaże! 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU