Lenze rozbuduje fabrykę w Tarnowie

Spółka Lenze podjęła decyzję o rozbudowie swojej fabryki zlokalizowanej w Tarnowie. W tym celu zleciła już firmie Probud wykonanie stosownej dokumentacji, która będzie podstawą do wykonania dalszych prac mających na celu powiększenie nieruchomości – informuje JARTOM Real Estate.   

Większa fabryka oznacza większe możliwości

Zgodnie z przyjętymi planami, zakład urośnie o ponad 2000 m2 i zostanie oddany do użytku jeszcze w tym roku. Odpowiedzialne będzie za to przedsiębiorstwo Stalbau, któremu powierzono kontrakt na realizację tej inwestycji. Co dzięki temu przedsięwzięciu zyska Lenze, spółka funkcjonująca w branży techniki napędowej i automatyki przemysłowej? Bez wątpienia wzrosną jej moce wytwórcze oraz zostaną usprawnione liczne procesy logistyczne. W rezultacie zwiększy się szansa na generowanie wyższych zysków, a dalszy rozwój marki nabierze tempa.    

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną. Przeprowadzimy dla Ciebie analizę rynku magazynowego. Poznasz dostępne powierzchnie, realne ceny i czynsze transakcyjne.
W JARTOM Real Estate uzyskasz najlepsze stawki. Naszym celem jest wzrost Twoich zysków i obniżenie Twoich kosztów związanych z logistyką i korzystaniem z nieruchomości magazynowych lub produkcyjnych.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane