LKQ Europe z nowym magazynem centralnym nieopodal Krakowa. Co dzięki niemu zyska?

2022-07-13
LKQ Europe z nowym magazynem centralnym nieopodal Krakowa. Co dzięki niemu zyska?

LKQ Europe inwestuje w nowy magazyn centralny położony na terenie parku logistycznego Kraków Airport Logistics Centre. Działalność w obiekcie będzie prowadzona przez spółkę ELIT Polska należącą do LKQ Europe, a jego uruchomienie zaplanowano na koniec listopada bieżącego roku – informuje JARTOM Real Estate.  

Centrum logistyczne pozwoli na optymalizację dostaw

Powstanie wspomnianej nieruchomości wpisuje się w strategię powiększania europejskiej sieci logistycznej, która ma na celu wzrost konkurencyjności, poprawę jakości dostaw i optymalizację pracy. Magazyn będzie posiadał powierzchnię wynoszącą 11 000 m2, 22 doki przeładunkowe i specjalną antresolę służącą do przechowywania komponentów samochodowych. Zostanie w pełni przystosowany do obsługi klientów indywidualnych, biznesowych oraz branży motoryzacyjnej zainteresowanej bezpośrednim odbiorem przesyłek. Oprócz tego ELIT Polska otrzyma do dyspozycji sporą część biurową, co zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych i ułatwi administrowanie placówką. Największymi atutami inwestycji są zastosowane w budynku nowoczesne rozwiązania technologiczne znajdujące odzwierciedlenie w jego energooszczędnym charakterze, a także wspaniała lokalizacja.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU