LCube inwestuje w budowę parków przemysłowo – magazynowych. Jeden z nich powstanie w Mszczonowie

2022-07-13
LCube inwestuje w budowę parków przemysłowo – magazynowych. Jeden z nich powstanie w Mszczonowie

Trwają przygotowania do budowy parku o charakterze przemysłowo – magazynowym, który powstanie na ośmiohektarowej działce w Mszczonowie, nieopodal Warszawy. Jego powierzchnia sięgnie około 35 000 m2, a pierwsze prace powinny rozpocząć się na przełomie bieżącego i przyszłego roku – informuje JARTOM Real Estate.

Deweloper buduje kolejne parki magazynowe w różnych częściach kraju

Jednym z największych atutów obiektu będzie jego lokalizacja. Niewielka odległość od stolicy i autostrady A2 oraz dostęp do istotnych dróg krajowych pozwoli najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i bezproblemową organizację transportu. Deweloper nie ukrywa, że wkrótce chciałby przystąpić do ustalania szczegółów dotyczących komercjalizacji nieruchomości. Wysoka jakość oferowanych powierzchni magazynowych pozwala przypuszczać, że zainteresowanych nimi podmiotów będzie sporo. Warto podkreślić, że jednocześnie LCube realizuje inne projekty, do których należy park w podwrocławskich Dobrzykowicach, którego budowa ma rozpocząć się jeszcze w 2022 r. Kluczem do sukcesu marki jest stawianie na zróżnicowanie portfolio, które obejmuje budynki o rozmaitym przeznaczeniu i wielkości. Wszystko wskazuje na to, że inwestycja w Mszczonowie nie będzie ostatnią.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU