KKBud nadzoruje budowę kompleksu logistycznego Finejas

Firma KKBud została wybrana na Inwestora Zastępczego budowy kompleksu logistycznego należącego do litewskiego przedsiębiorstwa Finejas. Baza powstanie w miejscowości Osła, na terenie Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, a więc w miejscu, które zdecydowanie sprzyja biznesowi – informuje JARTOM Real Estate.

Powierzchnia bazy logistycznej wyniesie 11 000 m2

Finejas zakupił już warte 8,3 mln złotych netto tereny pod budowę. Wkrótce stanie na nich kompleks o łącznej powierzchni 11 000 m2. Obejmie on dwukondygnacyjny biurowiec wraz z częścią hotelową przeznaczoną dla personelu oraz dwukondygnacyjny obiekt serwisowy, w którym znajdzie się także myjnia dedykowana samochodom ciężarowym. Nie zapomniano również o parkingach o imponującej wielkości 60 000 m2. Szacuje się, że w pierwszym etapie przedsięwzięcia firma będzie musiała ponieść koszty w wysokości 8 mln euro. Z pewnością jednak będą to rozsądnie ulokowane środki, a cała inwestycja przyniesie liczne korzyści.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne. Pomagamy także w finalizacji transakcji.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane