INFORNI wybuduje nowoczesną, zautomatyzowaną fabrykę mebli

Spółka INFORNI wybuduje fabrykę mebli w Harasiukach oraz biura w Biłgoraju. Koszt tej inwestycji o kompleksowym charakterze przekroczy 90 milionów złotych, a jej realizacja będzie możliwa dzięki wsparciu otrzymanemu od Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Agencji Rozwoju Przemysłu w Tarnobrzegu – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka będzie produkować meble wysokiej jakości

Nad sukcesem przedsięwzięcia pracują nie tylko przedstawiciele INFORNI, ale i pracownicy poznańskiego Uniwersytetu Przyrodniczego oraz takich firm jak Spyrosaft Solution, czy BRYK. Efekt? Wdrożenie szeregu nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyzacji i sztucznej inteligencji, które zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych i optymalizacją pracy. Nowoczesny zakład będzie miał dogodną lokalizację, bo zaledwie kilkanaście kilometrów będzie dzieliło go od węzła na drodze ekspresowej S19. W rezultacie transport towarów na Słowację, Węgry, czy do Rumunii nie przekroczy sześciu godzin! Fabryka zostanie oddana do użytku w 2026 roku i stanie się istotnym impulsem dla lokalnej gospodarki. Bez wątpienia przyczyni się do spadku wysokiego poziomu bezrobocia w gminie Harasiuki.

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane