Hale magazynowe warte kilkanaście milionów Euro powstaną w Koninie. Inwestorem Accolade

2022-08-22
Hale magazynowe warte kilkanaście milionów Euro powstaną w Koninie. Inwestorem Accolade

Hale magazynowe warte kilkanaście milionów Euro powstaną w Koninie. Inwestorem Accolade

Trwają prace mające na celu budowę hal magazynowych, które w połączeniu z istniejącym już obiektem stworzą kompleks przemysłowy o imponującej powierzchni przekraczającej 24 000 m2. Na teren pod inwestycję za którą odpowiada Accolade wybrano grunty, na których niegdyś znajdował się elewator zbożowy, który następnie wyburzono – informuje JARTOM Real Estate.

Nowe magazyny powiększą zaplecze logistyczne Accolade

Wzniesiono już szkielet hali magazynowej, której metraż wyniesie nieco ponad 18 000 m2. Pozwoli ona na usprawnienie wielu procesów logistycznych i stanie się ważnym elementem w portfolio spółki, która słynie z wysokiej klasy nieruchomości dedykowanych przedsiębiorcom działającym w różnych branżach. Nie bez znaczenia jest tutaj lokalizacja w centralnej Polsce, która czyni ten obiekt atrakcyjnym w oczach potencjalnych najemców. Na wykonawcę robót wybrano firmę Mirbud. Aby prace przebiegały zgodnie z planem uporządkowano działkę, a nawet przywrócono wartości użytkowe glebie, która została zanieczyszczona w wyniku prowadzonej tam wcześniej działalności.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.

"JARTOM Real Estate",Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU