Habia Cable zwiększa skalę produkcji i buduje nowoczesny zakład na północy Polski

2021-09-02
Habia Cable zwiększa skalę produkcji i buduje nowoczesny zakład na północy Polski

Szwedzka firma Habia Cable planuje zwiększyć skalę produkcji w Polsce i w tym celu buduje nową fabrykę w miejscowości Dołuje. - informuje JARTOM Real Estate

Nowa fabryka szwedzkiego producenta

Budowa nowego obiektu sprawi, że firma Habia Cable poszerzy swoją działalność w Polsce oraz znacząco zwiększy powierzchnię produkcyjną, z 2,9 tys. mkw do 5 tys. mkw. Inwestycja w nową fabrykę daje nowe możliwości produkcyjne oraz logistyczne, a ponadto otwiera opcje dalszej ekspansji marki w przyszłości. Zakład szwedzkiego producenta powstanie w Dołuje, w pobliżu obecnie działającego oddziału firmy. Kompleks nowoczesnych budynków będzie składał się z hali produkcyjnej oraz magazynowej, oraz z części biurowo-socjalnej. Oddanie obiektu do użytku planowane jest na lato 2022 roku.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate jest znane z wnikliwej diagnozy i identyfikacji potrzeb Klientów oraz porównanie z bieżącą sytuacją na rynku nieruchomości magazynowych i produkcyjnych. JARTOM Real Estate już od około 30 lat oferuje najnowocześniejsze nieruchomości magazynowe i produkcyjne.


https://evertiq.pl/news/27826,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU