GLP zyska kolejne centrum logistyczne. Gdzie ono powstanie?


GLP nie spoczywa na laurach i intensywnie pracuje nad poszerzeniem portfolio swoich nieruchomości. Wkrótce dołączy do nich nowe centrum logistyczne, które powstanie w Gliwicach – informuje JARTOM Real Estate.

Nowoczesna powierzchnia magazynowa w dogodnej lokalizacji

Kompleks będzie składał się z dwóch hal o wielkości 40 000 m2 i 17 000 m2. To nowoczesna powierzchnia magazynowo-produkcyjna, która pozwoli swoim najemcom na usprawnienie wielu procesów logistycznych i pracę w komfortowych warunkach. Nieruchomości zaprojektowano w taki sposób, by były przyjazne środowisku naturalnemu. Powstaną zgodnie z wymogami certyfikatu BREEAM na poziomie Excellent. Zostaną w nich również wdrożone liczne rozwiązania, które uczynią budynki energooszczędnymi. Panele fotowoltaiczne zamontowane na dachu oraz inteligentne systemy zarządzania zużyciem mediów zmniejszą koszty eksploatacji. Inwestor deklaruje, że GLP Gliwice II to centrum dedykowane firmom produkcyjnym i logistycznym. JARTOM oferuje wolne i planowane magazyny GLP.

Informacje o JARTOM Real Estate

Oczekujesz indywidualnego podejścia? Szytej na miarę strategii działania? Tak właśnie działamy w JARTOM Real Estate. Tego nas nauczyło 30 letnie doświadczenie na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Wybierzemy dla Ciebie optymalną powierzchnię magazynową lub produkcyjną.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane