Firma Welox wybuduje w Serocku zakład produkcyjno – magazynowy. Czy skorzysta na tym lokalny rynek pracy?

2021-08-17
Firma Welox wybuduje w Serocku zakład produkcyjno – magazynowy. Czy skorzysta na tym lokalny rynek pracy?

Firma Welox uzyskała pozwolenie na rozpoczęcie budowy zakładu o charakterze produkcyjno – magazynowym. Teren wybrany pod realizację inwestycji to część Serocka, która posiada dostęp do obwodnicy i sieci dróg umożliwiających cieszenie się bezproblemowym, płynnym transportem – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa zakładu produkcyjnego szansą dla lokalnego rynku pracy

Grunty przeznaczone pod budowę fabryki posiadają imponującą powierzchnię sięgającą 2,4 ha i znajdują się tuż przy zjeździe z obwodnicy Serocka. Sama nieruchomość będzie dysponowała metrażem wynoszącym około 26 500 m2, co zapewnia duże pole do popisu. Zgodnie z przyjętym harmonogramem, prace budowlane mają rozpocząć się jeszcze w tym roku. Warto podkreślić, że ogromnie istotne jest połączenie hal magazynowych oraz produkcyjnych. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych, gdyż obecnie produkcja prowadzona przez Welox jest rozproszona w kilku obiektach. Dodatkowe zaplecze biurowe ułatwi administrowanie całą placówką, zwiększając efektywność. Fabryka będzie bazowała na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu automatyzacji, jednak firma specjalizująca się w wytwarzaniu mebli piankowych nie ukrywa, że będzie chciała zatrudnić nowych pracowników. Jest to więc istotny impuls dla lokalnej gospodarki.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU