Firma SMAY wybudowała nową fabrykę i biurowiec w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej

2022-08-05
Firma SMAY wybudowała nową fabrykę i biurowiec w Niepołomickiej Strefie Inwestycyjnej

Dobiegło końca przedsięwzięcie zainicjowane przez firmę SMAY, które polegało na budowie kompleksu obejmującego nowy zakład o charakterze produkcyjno – magazynowym, biurowiec, zaplecze socjalne oraz laboratorium badawczo – rozwojowe. Jako lokalizację wybrano obszar należący do Niepołomickiej Strefy Inwestycyjnej – informuje JARTOM Real Estate.

Fabryka funkcjonująca na bazie zaawansowanych rozwiązań technologicznych

Łączna powierzchnia wszystkich obiektów przekroczyła 21 400 m2, z czego aż 18 500 m2 przeznaczono na cele produkcyjne i magazynowe. Bliskość części biurowej pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Zakład bazuje na szeregu nowoczesnych rozwiązań technicznych, które znajdują odzwierciedlenie w energooszczędnym i ekologicznym charakterze nieruchomości, a także w wysokim komforcie pracy personelu realizującego tam swoje zawodowe obowiązki. Celem inwestycji było zyskanie miejsca potrzebnego do stworzenia nowych gniazd oraz linii montażowych, a także wzrost mocy wytwórczych SMAY. Marka nie kryje, że to nie koniec działań wpisujących się w realizowaną strategię dynamicznego rozwoju. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU