Firma Gumet buduje halę produkcyjno – magazynową, by zwiększyć swoją konkurencyjność

2021-07-15
Firma Gumet buduje halę produkcyjno – magazynową, by zwiększyć swoją konkurencyjność

Firma Gumet przygotowuje się do realizacji kompleksowej inwestycji, którą jest budowa hali produkcyjno – magazynowej oraz stworzenie całej potrzebnej infrastruktury technicznej. Obiekt powstanie w Żołędowie, jednak zanim rozpocznie się stawianie fundamentów, przeprowadzony zostanie szereg prac mających na celu odpowiednie przygotowanie terenu pod budowę – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa hali sposobem na wzbogacenie oferty o innowacyjne produkty

Przedsięwzięcie obejmuje utwardzenie placu, a także wykonanie wjazdu i odwodnień liniowych. Zrealizowanie tego etapu umożliwi rozpoczęcie budowy hali produkcyjnej, która będzie także dysponowała powierzchnią magazynową. Pozwoli to na usprawnienie wielu procesów logistycznych i wytwarzanie produktów o innowacyjnym charakterze. Spodziewanym efektem inwestycji jest zwiększenie konkurencyjności firmy oraz wyróżnienie się na rynku. Warto podkreślić, że Gumet to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, które zajmuje się produkcją maszyn, spawanych konstrukcji stalowych oraz narzędzi ogrodowych i warsztatowych. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU