Firma Elektryka Morska wybuduje nowy zakład produkcyjny w Szczecinie

Firma Elektryka Morska podjęła decyzję o budowie fabryki zlokalizowanej w Szczecinie, a więc tam, gdzie aktualnie znajduje się siedziba przedsiębiorstwa. Inwestycja będzie posiadała kompleksowy charakter, co pozwoli na usprawnienie wielu procesów logistycznych i znacząco przyspieszy rozwój marki, do którego wykorzystane zostaną liczne innowacje – informuje JARTOM Real Estate. 

Budowa fabryki sposobem na zwiększenie mocy wytwórczych

W ramach całego przedsięwzięcia powstanie budynek produkcyjny z częścią przeznaczoną na magazyny. Nie zabraknie również zaplecza socjalnego, które pozwoli zatrudnionemu personelowi na wykonywanie swoich zawodowych obowiązków w komfortowych warunkach. W projekcie nieruchomości uwzględniono też biura tak, by administrowanie całą placówką przebiegało bez większych problemów. Śmiało można stwierdzić, że to ważny krok do umacniania pozycji firmy na rynku, który pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych i generowanie wyższych zysków. Elektryka Morska, jak wskazuje sama nazwa, to przedsiębiorstwo specjalizujące się w obsłudze z zakresu instalacji elektrycznych dedykowanych jednostkom pływającym. 

Informacje o JARTOM Real Estate

Na rynku magazynowym stawiamy na długoterminowe rezultaty, ale uzyskujemy też natychmiastowe korzyści jak wielomiesięczne okresy bezczynszowe dla najemców, czy specjalne warunki płatności dla kupujących hale. W JARTOM Real Estate szanujemy Twoje oczekiwania zarówno w kwestiach finansowych jak i w całym niefinansowym otoczeniu biznesu.JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane