Evotech zrewitalizuje dawne tereny przemysłowe i wybuduje na nich zakład produkcyjny

2021-06-04
Evotech zrewitalizuje dawne tereny przemysłowe i wybuduje na nich zakład produkcyjny

Plany związane z budową nowego zakładu produkcyjnego przez firmę Evotech nabrały właśnie tempa. Wszystko dzięki temu, że przedsiębiorstwo otrzymało dofinansowanie w wysokości 800 000 złotych, pochodzące z konkursu grantowego „Invest in Pomerania 2020” – informuje JARTOM Real Estate. 

Zastrzyk gotówki pomoże w budowie nowoczesnej fabryki 

Otrzymane środki firma przeznaczy na budowę zakładu o charakterze produkcyjno – magazynowym. Obiekt będzie posiadał powierzchnię sięgającą 1000 m2 i stanie się miejscem wytwarzania konstrukcji stalowych użytkowanych w branży budowlanej oraz rolniczej. Na teren realizacji inwestycji wybrano grunty znajdujące się w gminie Studzienice. To aż 1,6 ha, jednak położone na wymagającym obszarze, który został przemysłowo zdegradowany. Przedstawiciele Evotech nie kryją swoich ambitnych planów, które wykraczają poza osiągnięcie własnych korzyści biznesowych. Firma, poprzez podjęte działania, pragnie dokonać rewitalizacji wspomnianych terenów i zapewnić tym samym impuls lokalnej gospodarce. To duża szansa dla lokalnego rynku pracy i nie tylko. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate to suma doświadczenia naszych ekspertów przez 30 lat naszej działalności na rynku magazynów i hal produkcyjnych. Z doświadczenia wynika sprawność i zrozumienie zaawansowanych potrzeb naszych Klientów. Pomagamy korporacjom i polskim firmom zmienić magazyn na lepszy.


JARTOM Real Estate ,


Kontakt w sprawach najmu hal:


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU