Electris inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego

2022-08-31
Electris inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego

Electris stawia na rozwój i przygotowuje się do rozbudowy hal produkcyjnych znajdujących się w zakładzie położonym w Białce. Warto podkreślić, że to tylko jedno z zadań realizowanych w ramach inwestycji o kompleksowym charakterze, która nabrała realnych kształtów dzięki wsparciu uzyskanemu od Krakowskiego Parku Technologicznego – informuje JARTOM Real Estate.

Unowocześniony i rozbudowany zakład produkcyjny zwiększy swoją wydajność

Przedsiębiorstwo dokona modernizacji fabryki, a także wyposaży ją w nowoczesne urządzenia oraz maszyny służące do usprawnienia wielu procesów logistycznych i poszerzania profilu działalności. Środki zostaną również przeznaczone na wdrożenie oprogramowania służącego do zarządzania i sprzedaży, co z dużym prawdopodobieństwem znajdzie odzwierciedlenie w optymalizacji zadań wykonywanych w placówce. Koszt, który w związku z tym poniesie Electris to 28,6 mln złotych. Dla tej marki, która jest producentem elementów aluminiowych, miedzianych oraz podzespołów dedykowanych koncernom i markom z różnych sektorów gospodarki to ważny krok udowadniający, że umiejętnie łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate ,Już 18 października 2022 odbędzie się III Konferencja JARTOM - Magazyny, Hale produkcyjne Logistyka

Chcesz zostać Prelegentem, Wystawcą, Partnerem lub Sponsorem Konferencji skontaktuj się z Moniką Stanik
 
 Zobacz dane kontaktowe do Moniki>>    
Monika Stanik 


Kontakt w sprawach zakupu lub budowy hal:

Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU