Electris inwestuje w rozbudowę zakładu produkcyjnego

Electris stawia na rozwój i przygotowuje się do rozbudowy hal produkcyjnych znajdujących się w zakładzie położonym w Białce. Warto podkreślić, że to tylko jedno z zadań realizowanych w ramach inwestycji o kompleksowym charakterze, która nabrała realnych kształtów dzięki wsparciu uzyskanemu od Krakowskiego Parku Technologicznego – informuje JARTOM Real Estate.

Unowocześniony i rozbudowany zakład produkcyjny zwiększy swoją wydajność

Przedsiębiorstwo dokona modernizacji fabryki, a także wyposaży ją w nowoczesne urządzenia oraz maszyny służące do usprawnienia wielu procesów logistycznych i poszerzania profilu działalności. Środki zostaną również przeznaczone na wdrożenie oprogramowania służącego do zarządzania i sprzedaży, co z dużym prawdopodobieństwem znajdzie odzwierciedlenie w optymalizacji zadań wykonywanych w placówce. Koszt, który w związku z tym poniesie Electris to 28,6 mln złotych. Dla tej marki, która jest producentem elementów aluminiowych, miedzianych oraz podzespołów dedykowanych koncernom i markom z różnych sektorów gospodarki to ważny krok udowadniający, że umiejętnie łączy wieloletnie doświadczenie z nowoczesnymi technologiami.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.  JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane