Ekspresowe zakupy u chińskiego dostawcy? AliExpress otwiera nowy magazyn w Polsce

Słynny chiński serwis sprzedażowy inwestuje w rozwój na terenie Polski i przygotowuje się do uruchomienia magazynu zlokalizowanego nieopodal Łodzi. Obiekt dysponujący powierzchnią sięgającą 10 000 m2, którego budowa dobiegła niedawno końca, stanie się centrum logistycznym służącym do obsługi klientów polskich, niemieckich, austriackich, słowackich oraz czeskich – informuje JARTOM Real Estate. 

Nowy magazyn największą tego rodzaju inwestycją w Europie Środkowo – Wschodniej

Zgodnie z przyjętymi planami, magazyn rozpocznie swoją działalność w pierwszej połowie listopada tak, by sprostać oczekiwaniom konsumentów związanych z wyprzedażami organizowanymi przez chińskiego giganta z okazji 11 listopada. Cel jest ambitny, bowiem przesyłki wychodzące z obiektu mają trafić do swoich odbiorców już następnego dnia, jeżeli mieszkają oni w dużych miastach, oraz w ciągu trzech dni, jeśli zamówienie ma dotrzeć do mniejszych miejscowości. Inwestycja przełoży się na usprawnienie wielu procesów logistycznych i umocnienie pozycji na krajowym rynku e-commerce. To również sposób na to, by pozyskać nowych konsumentów, których do tej pory długi czas dostawy zniechęcał do robienia zakupów na AliExpress. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.


JARTOM Real Estate<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane