Centrum logistyczne Hillwood Mysłowice z nowym najemcą. Jest nim Worldwide Logistics

Firma Worldwide Logistics dołączyła do grona najemców korzystających z usług centrum logistycznego Hillwood Mysłowice i otrzymała do swojej dyspozycji powierzchnię przekraczającą 13 000 m2. Tym samym wszystkie magazyny w obiekcie znalazły już swoich właścicieli – informuje JARTOM Real Estate.

Pierwszy magazyn w Polsce

Worldwide Logistics to przedsiębiorstwo prowadzące międzynarodową działalność w branży spedycyjnej. Świadczy usługi dla bardzo różnych klientów – zarówno tych z sektora spożywczego, jak i farmaceutycznego. W Hillwood Mysłowice marka będzie posiadała swój pierwszy magazyn w Polsce, co stanowi ważny element rozwoju i zaowocuje usprawnieniem wielu procesów logistycznych. Oprócz tego przewidziano także zaplecze o charakterze biurowo – socjalnym, administrowanie placówką nie przysporzy więc żadnych problemów. Z dużym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że będzie to opłacalna inwestycja. Centrum jest bowiem nowoczesnym budynkiem wyposażonym w szereg udogodnień pozwalających między innymi na optymalizację pracy. JARTOM prezentuje wszystkie wolne magazyny Hillwood.

Informacje o JARTOM Real Estate

Od 1992 r. JARTOM Real Estate specjalizuje  się w doradztwie i pośrednictwie na rynku nowych magazynów, centrów dystrybucyjnych i hal produkcyjnych w całej Polsce, wspierając swoich Klientów w negocjacjach cen i czynszów. Pełne zaangażowanie doświadczonych konsultantów JARTOM Real Estate gwarantuje  precyzyjny dobór poszukiwanej powierzchni takich jak magazyny i hale produkcyjne.


JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane