Cedrob stawia na intensywny rozwój i buduje w Rypinie drugi zakład produkcyjny

2021-10-19
Cedrob stawia na intensywny rozwój i buduje w Rypinie drugi zakład produkcyjny

W Rypinie wybudowano drugi zakład produkcyjny należący do firmy Cedrob, która konsekwentnie inwestuje na tym terenie. Obiekt powstał tuż obok pierwszej z fabryk, która specjalizuje się w wytwarzaniu pasz już od 2016 roku – informuje JARTOM Real Estate.

Budowa kolejnego zakładu produkcyjnego sposobem na zwiększenie obrotów

Decyzja o budowie drugiej fabryki jest naturalnym elementem rynkowej ekspansji prowadzonej przez Cedrob. Pozwoli na zwiększenie mocy wytwórczych, generowanie większych obrotów, a co za tym idzie, na rosnące zyski. Wybór gruntów pod realizację inwestycji jest nieprzypadkowy, bowiem niewielka odległość od pierwszego z zakładów usprawni wiele procesów logistycznych. Zgodnie z planem w obiekcie zostanie utworzonych około 100 nowych stanowisk pracy. Zatrudnienie znajdą tam osoby obsługujące maszyny, laboranci, kierowcy, elektrycy a także specjaliści od spraw administracyjnych. W budynku zastosowano nowoczesne rozwiązania, które pozwolą na cieszenie się doskonałą efektywnością oraz produkowanie 1 mln ton paszy rocznie. Sfinalizowanie przedsięwzięcia stanowi znakomitą wiadomość nie tylko dla marki ale i dla całej lokalnej gospodarki. 

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od 30 lat dostarcza zintegrowane rozwiązania na rynku nieruchomości magazynowych. Najem, sprzedaż, budowa, BTS, BTO, doradztwo, pośrednictwo, hale produkcyjne, hale magazynowe.


JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU