Budowa centrum dystrybucji piw rzemieślniczych w Wieprzu zakończona.

2022-10-26
Budowa centrum dystrybucji piw rzemieślniczych w Wieprzu zakończona.

Dobiegła końca budowa nowoczesnego centrum dystrybucji piw rzemieślniczych zlokalizowanego w Wieprzu. Ta wyceniana na 5,5 miliona złotych inwestycja nosząca nazwę OneMoreBeer powstała w wyniku połączenia sił przez dwóch dystrybutorów kraftowych piw: SmakPiwa.pl oraz Krainę Piwa z Żywca, którzy nawiązali współpracę z Browarem Pinta – informuje JARTOM Real Estate.

Zautomatyzowany magazyn i największa oferta piw w kraju

W ramach przedsięwzięcia powstała między innymi hala magazynowa o powierzchni sięgającej 1000 m2. Zastosowano w niej szereg nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na automatyzację obsługi dostaw i zamówień, a co za tym idzie, na usprawnienie wielu procesów logistycznych. Mowa tutaj o specjalnym systemie WMS bazującym na starannie zaprojektowanym oprogramowaniu, licznych kamerach, a także skanerach. Zaangażowani w projekt z dumą podkreślają, że jest to najnowocześniejsze centrum dystrybucji w Polsce, w którym znajduje się najszerszy asortyment zarówno krajowych, jak i zagranicznych piw kraftowych. W najbliższej przyszłości planowane jest uruchomienie strony internetowej, która pozwoli zainteresowanym robić zakupy online. Zarządzaniem OneMoreBeer zajęli się właściciele przedsiębiorstw SmakPiwa.pl i Kraina Piwa.

Informacje o JARTOM Real Estate

JARTOM Real Estate od lat znajduje się w czołówce najlepszych agencji doradczych na rynku nieruchomości komercyjnych zajmujących się magazynami w zakresie najmu, sprzedaży i budowy.

JARTOM Real Estate,


Kontakt w sprawach najmu, zakupu lub budowy hal:
Zadzwoń:
+48 502 ... zobacz numer
Kamila Branecka
Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu
e-mail:
kbranecka@jartom.pl


<< powrót do listy artykułów

FORMULARZ DLA POSZUKUJĄCYCH MAGAZYNU