Biedronka pracuje nad nowoczesnym systemem logistycznym

Biedronka, jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci supermarketów w Polsce, intensywnie pracuje nad wdrożeniem nowoczesnego systemu logistycznego. Projekt, który zapoczątkowano w 2021 roku, zmierza ku końcowi i już wkrótce detalista będzie mógł czerpać liczne korzyści z zaawansowanych technologicznie rozwiązań, które zaowocują usprawnieniem wielu procesów logistycznych – informuje JARTOM Real Estate.

Optymalizacja logistyki warta ponad 3 miliony złotych

Wartość inwestycji wyceniono na ponad 3 miliony złotych. Warto podkreślić, że jej realizacja jest możliwa między innymi dzięki dofinansowaniu w wysokości 2,14 mln złotych, które pozyskano ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Jeronimo Martins Polska współpracuje z Siecią Badawczą Łukasiewicz – Instytut Logistyki i Magazynowania oraz ze spółką Betacom, aby rezultaty podjętych działań były w pełni zadowalające. Co zyska marka dzięki tym zaawansowanym technologicznie rozwiązaniom? Wzrośnie efektywność pracy personelu, co jest niezwykle istotne. Z pewnością to tylko jedna z wielu korzyści, dlatego pozostaje z zaciekawieniem śledzić dalsze losy tego projektu. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane