BTI Gumkowski rozbuduje halę produkcyjno – magazynową. Skąd taka decyzja?

Spółka BTI Gumkowski podjęła decyzję o rozbudowie swojej hali produkcyjno – magazynowej położonej w miejscowości Suchy Las. To ważny krok na drodze dynamicznego rozwoju marki, który został dokładnie przemyślany i przyniesie jej wymierne korzyści – informuje JARTOM Real Estate.

Większa hala oznacza większe możliwości

W ramach zaplanowanych prac, do istniejącej już hali zostaną dobudowane segmenty, które zapewnią dodatkową powierzchnię użytkową. Zaowocuje to usprawnieniem wielu procesów logistycznych, prowadzeniem działalności na większą skalę oraz jej optymalizacją. Dzięki tej inwestycji przedsiębiorstwo będzie mogło wdrożyć specjalną technologię produkcji nagrzewnic powietrza z palnikiem na pellet. BTI Gumkowski to firma, która jest obecna na rynku od niemal trzydziestu lat. Oferuje kompleksowe usługi z zakresu dostarczania nowych urządzeń, jak i modernizowania posiadanych sprzętów. Zajmuje się obróbką metali, oraz instalacjami fotowoltaicznymi i grzewczymi. Wiele wskazuje na to, że to nie ostatni projekt tego rodzaju, którego podjęła się marka. 

Informacje o JARTOM Real Estate

W JARTOM Real Estate doradzamy jak znaleźć odpowiednie hale i nowe magazyny pod konkretną działalność i lokalizacje. Pomagamy także w finalizacji transakcji. Posiadamy bogatą bazę powierzchni magazynowych, hal produkcyjnych do wynajęcia lub na sprzedaż. W ofercie także chłodnie i grunty.  JARTOM Real Estate


<< powrót do listy artykułów

Kontakt:

zdjęcie Kamila Branecka

Kamila Branecka

Dyrektor ds. Sprzedaży i Najmu

Zadaj nam pytanie* pola oznaczone gwiazdką są wymagane